MANAŽER KONSTRUKTÉRŮ - AUTOMOTIVE

mzdové ohodnocení

Zlínský kraj

Vystudoval jste vysokou školu technického směru, máte praxi v oblasti konstrukce plastových dílů a zkušenosti s vedením lidí? Jste technicky zdatní a domluvíte se anglicky? Rádi byste pracovali na pozici MANAŽER KONSTRUKTÉRŮ V AUTOMOTIVE ve Zlínském kraji? Pak hledáme právě Vás! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost působící v plastikářském odvětví hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: MANAŽER KONSTRUKTÉRŮ - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • koordinace práce podřízených pracovníků
  • vedení, motivace a rozvoj týmu konstruktérů
  • školení, kontrola a hodnocení podřízených
  • vedení vývojových projektů, naceňování zakázek
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • spolupráce se zahraniční centrálou

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání technického zaměření
  • zkušenosti s konstrukcí plastových produktů
  • praxi na vedoucí pozici v oblasti strojírenství
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti, spolehlivost

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v perspektivní společnosti
  • možnost seberealizace a osobního rozvoje
  • jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • závodní stravování, příjemný kolektiv
  • místo výkonu práce: Zlínský kraj