JUNIOR NÁKUPČÍ S NJ

Neaktivní nabídka

28000 - 34000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Hovoříte plyně německým jazykem? Orientujete se v oblasti nákupu? Jste osobnost hledající nové výzvy s chutí pracovat na projektech pro firmu s pobočkami po celém světě? Máte profesionální přístup k Vaší práci? Pak pokračujte prosím ve čtení!!! Mezinárodní společnost s centrem sdílených služeb v Praze hledá do svého týmu posilu na pozici: JUNIOR NÁKUPČÍ S NJ (až 34.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • vyjednávání podmínek s dodavateli převážně telefonickou a e-mailovou formou
  • péče o stávající zákazníky
  • návrhy na zlepšení podmínek již uzavřených smluv
  • hledání možností úspor
  • nákup přímého materiálu
  • kontrola dodržování nastavených systémů
  • práce v systému SAP
  • zpracování reportů

Co požadujeme?

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • německý jazyk - pokročilá znalost (denní využití při komunikaci se zahraničními dodavateli)
  • anglický jazyk - mírně pokročilá znalost (alespoň porozumění e-mailům)
  • alespoň krátkodobou praxi v oblasti nákupu
  • výborné vyjednávací schopnosti a komunikativnost
  • pracovitost, zodpovědnost a preciznost
  • pokročilou úroveň MS Office

Co nabízíme?

  • práci v multi-kulturním prostředí v nadnárodní společnosti
  • možnost kariérního růstu
  • odborné a jazykové kurzy
  • 25 dnů volna
  • sick days
  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • slevy na produkty firmy
  • termín nástupu: IHNED
  • místo výkonu práce: Praha 5