ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

Máte vzdělání technicko-ekonomického směru a jste komunikativní? Bez problému se domluvíte anglicky či německy? Hledáte příjemný kolektiv pracovníků a stabilní zázemí? Tak už nehledejte a napište nám, my Vám ho poskytneme! Perspektivní průmyslová společnost, která má co nabídnout, hledá posilu do týmu na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PODPORA PRODEJE (20-30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • administrativní podpora obchodně-technických zástupců
  • zpracování nabídek a objednávka zboží
  • provádění analýz prodeje
  • tvorba měsíčních reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technicko-ekonomického směru
  • znalost anglického nebo německého jazyka na pokročilé úrovni
  • komunikativnost a zkušenosti z oblasti prodeje PODMÍNKOU
  • pokročilou znalost MS Office (především MS Excel)

Co nabízíme?

  • stabilní práci na HPP
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • služební notebook a mobilní telefon
  • prostor pro osobní i kariérní růst
  • místo pracoviště: Středočeský kraj