PRACOVNÍK MONTÁŽE

Neaktivní nabídka

23000 - 25000 Kč

Máte zkušenosti s prací ve strojírenské výrobě a jste manuálně zručný? Láká Vás práce na pozici PRACOVNÍK MONTÁŽE v mezinárodní společnosti s místem výkonu práce v Brně? Pak nám zašlete Váš životopis! Mezinárodní rostoucí výrobní společnost v Brně hledá vhodného kandidáta na pozici: PRACOVNÍK MONTÁŽE (23-25.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Montáž strojních zařízení (mechanika)
  • Práce dle výkresové dokumentace
  • Zajištění kvality smontovaných výrobků
  • Práce v jednosměnném provozu (od pondělí do pátku)

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru výhodou
  • Praxi ve strojírenské výrobě (montáž výhodou)
  • Mírně pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • Ochotu absolvovat počáteční školení v Německu
  • Spolehlivost, manuální zručnost

Co nabízíme?

  • Práci v moderním a příjemném prostředí
  • 13. mzda, týden dovolené navíc
  • Možnost profesního růstu
  • Zajištěné stravování

  • Místo výkonu práce: Brno