ZKUŠENÝ MISTR VÝROBY

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků a vzdělání technického směru? Dá se na Vás spolehnout a máte dobré organizační schopnosti? Chcete pracovat ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí? Pak využijte této pracovní nabídky a pošlete mi svůj životopis! Úspěšná výrobní společnost přijme do svého kolektivu nového pracovníka na pozici: ZKUŠENÝ MISTR VÝROBY

Pracovní náplň

  • Vedení, organizace práce a kontrola 15ti pracovníků
  • Zodpovědnost za výsledky a dodržování výrobních plánů
  • Zajištění dodržování postupů dle technologií
  • Navyšování produktivity práce
  • Snaha o snižování nákladů
  • Vedení administrativy, týkající se daného výrobního úseku
  • Zajištění podkladů k výpočtu mezd
  • Práce v nepřetržitém provozu

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ, technického oboru
  • Praxi na vedoucí pozici
  • Zkušenost s vedením týmu pracovníků
  • Znalost MS Office
  • Anglický nebo německý jazyk – výhodou, nikoliv podmínkou
  • Nástup ihned

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Stravenky a závodní stravování
  • Penzijní a životní příspěvky
  • Vzdělávací školení
  • Příspěvek na dovolenou a další kulturní aktivity
  • Výhodné půjčky kmenovým zaměstnancům

  • Místo výkonu práce: okres Tábor