ZÁVODNÍ LÉKAŘ

mzdové ohodnocení

Tábor

Působíte nyní na pozici Všeobecného praktického lékaře? Máte prostor působit na více pracovištích a hledáte zajímavou příležitost? Rádi byste pracovali pro spolehlivého zaměstnavatele, který si Vás dokáže adekvátně cenit? Potom nám napište, máme pro Vás pracovní příležitost ZÁVODNÍ LÉKAŘ! Spolupráce je možná i na zkrácený úvazek! ZÁVODNÍ LÉKAŘ

Pracovní náplň

  • preventivní prohlídky a posuzování zdravotní způsobilosti
  • hodnocení vlivu prostředí na zdraví zaměstnanců
  • školení zaměstnanců na poskytování první pomoci
  • podpora ochrany zdraví při práci

Co požadujeme?

  • vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné praktické lékařství nebo pracovní lékařství
  • ochotu pracovat ve výrobním závodě jako lékař pracovně-lékařských služeb

Co nabízíme?

  • odpovídající finanční ohodnocení
  • spolupráci na IČO
  • možnost zkráceného úvazku

  • místo výkonu práce: Jihočeský kraj, okres Tábor

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.