TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO NÁHRADNÍ DÍLY

Jste technicky zaměřená osobnost, která ráda komunikuje s lidmi? Hledáte zajímavou a různorodou práci? Hovoříte anglickým jazykem na komunikativní úrovni a rádi byste si našli práci, kde budete jazyk aktivně využívat? Oslovila Vás tato pracovní pozice? Pokud ANO, neváhejte a zašlete nám svůj životopis? TECHNICKÝ PRACOVNÍK PRO NÁHRADNÍ DÍLY

Pracovní náplň

  • Denní komunikace se servisními techniky a zákazníky
  • Předávání informací o daných problémech do mateřské společnosti
  • Práce s technickou dokumentací
  • Zajišťování dopravy
  • Vedení administrativní agendy – evidence oprav, spolupráce při výběru náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Ideálně SŠ vzdělání technického směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni – slovem i písmen
  • Kladný vztah k technice
  • Schopnost operativního myšlení a řízení
    organizační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci v úspěšné zahraniční společnosti
  • Motivační ohodnocení a další finanční benefity
  • Profesionální školení nejen v ČR
  • Profesní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování a penzijní připojištění
  • Místo pracoviště: Brno - město