STROJÍRENSKÝ TECHNIK

Neaktivní nabídka

18000 - 22000 Kč

Vyznáte se v pneumatice nebo hydraulice? Máte platné svářečské zkoušky? Víte co obnáší pozice zámečníka ve strojírenské firmě? Nám nevadí, že neumíte anglicky nebo německy! Potřebujeme Vás! Mezinárodní výrobní společnost, která sídlí v Libereckém kraji, hledá do svých řad novou posilu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNIK

Pracovní náplň

  • Provádění oprav a údržba strojů
  • Kontrola a prevence prohlídek vstřikovacích lisů
  • Práce s VZV
  • Střídavý pohotovostní režim

Co požadujeme?

  • Výuční list v oboru zámečník
  • Znalost vstřikolisů Engel nebo Kraus Maffei
  • Zkušenosti na podobné pozici – jsou velkou výhodou
  • Ochotu držet pracovní pohotovost a pracovat na směny

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení a po zkušební době navýšení mzdy
  • Týden dovolené navíc
  • Věrnostní odměny
  • Příspěvek na stravování – stravenky

  • Místo výkonu práce: okres Jablonec nad Nisou

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.