PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY s NJ a AJ!!

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Dokončili jste školu a přemýšlíte co dál? Máte výbornou němčinu a rovněž angličtina pro Vás není žádný problém? Chcete oba tyto jazyky využívat při denní komunikaci se zahraničními obchodními partnery a dodavateli společnosti? Pak neváhejte a zašlete nám své CV v anglickém jazyce, ať Vám můžeme co nejdříve zavolat!! Celosvětově úspěšná nadnárodní společnost, která má v Praze pobočku svého centra sdílených služeb, hledá posily do svého týmu: PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY s NJ a AJ!! (26-30.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • komunikace se zahraničními dodavateli
  • vyhodnocování spolupráce s těmito dodavateli
  • každodenní práce v interním systém společnosti
  • práce v MS Excel
  • příprava pravidelných reportů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • pokročilou znalost německého jazyka na úrovni B2/C1
  • pokročilou znalost anglického jazyka na úrovni B2
  • znalost MS Excel (pokročilá znalost velkou výhodou)
  • komunikativnost, samostatnost, zodpovědnost
  • zkušenosti ze zákaznické podpory výhodou

Co nabízíme?

  • zázemí a stabilitu mezinárodní společnosti
  • dlouhodobý kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na stravování
  • sick days
  • příspěvek na sportovní aktivity
  • pracoviště: Praha 5

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.