SEŘIZOVAČ – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Neaktivní nabídka

18000 - 20000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte dokončené středoškolské vzdělání technického nebo strojírenského zaměření a hledáte své první zaměstnání? Orientujete se v technické dokumentaci a chcete svou kariéru směřovat do mezinárodní strojírenské společnosti, kde budete mít šanci na kariérní postup? Chcete pracovat s nejmodernějšími technologiemi? Máme pro Vás vhodnou pracovní nabídku na pozici: SEŘIZOVAČ – VHODNÉ PRO ABSOLVENTY!

Pracovní náplň

  • obsluha a seřizování automatické výrobní linky
  • výměna nástrojů a korekce programů
  • prvotní kontrola kvality výrobků
  • dodržování předepsaných standardů
  • komunikace s ostatními odděleními výroby

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání technického zaměření
  • schopnost vyznat se ve výkresové dokumentaci
  • proaktivní přístup a nadšení pro věc
  • manuální zručnost, smysl pro detail
  • praxe výhodou

Co nabízíme?

  • motivující mzdové ohodnocení + bonusy
  • příspěvek na závodní stravování
  • zázemí velké mezinárodní společnosti
  • příspěvek na dojíždění
  • možnost kariérního růstu
  • místo výkonu práce: okres Pardubice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.