SPRÁVCE IT INFRASTRUKTURY

Neaktivní nabídka

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Máte zkušenosti se správou Windows a Linux serverů? Setkal jsem se někdy s virtualizací a dohovoříte se anglicky? Pokud odpovědi znějí ANO, tak neváhejte ani vteřinu a zašlete nám Vaše CV ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Administrace a správa serverů
  • Práce s virtualizačními nástroji
  • Monitoring stavu IT infrastruktury
  • Zálohování informačních systémů a databází

Co požadujeme?

  • Zkušenosti se správou Windows serverů
  • Zkušenosti se správou Linux serverů (Red Hat, SUSE)
  • Znalost SQL, popřípadě C, Bash nebo PHP
  • Zkušenosti s VMware nebo Hyper-V
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Odpovídající finanční ohodnocení a profesní růst
  • Zázemí silné firmy s tradicí
  • Firemní vzdělávání
  • Teambuldingové akce
  • Příspěvky na stravování

  • Místo výkonu práce: Říčany

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.