SEŘIZOVAČ - SOUSTRUŽNÍK

Neaktivní nabídka

24000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Jste technický typ a orientujete se ve výkresové dokumentaci? Máte zkušenosti se seřizováním či programováním CNC soustruhů? A hledáte nové zaměstnání? Napište! Mezinárodní výrobní strojírenská společnost hledá posilu na pozici: SEŘIZOVAČ - SOUSTRUŽNÍK

Pracovní náplň

  • Obrábění na CNC strojích
  • Obsluha, seřizování a programování soustruhů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Kontrola výrobků

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání ve strojírenském oboru
  • Zkušenosti s obsluhou, seřizováním CNC strojů
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Samostatnost, flexibilitu a pečlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Možnost ubytování
  • Roční prémie
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Ústí nad Orlicí