NÁKUPČÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Neaktivní nabídka

45000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Trutnov

Máte již několikaletou praxi na pozici Nákupčího a chcete se ve své profesní kariéře posunout zase o kousek dál? Baví Vás organizovat si svou práci podle sebe? Nebráníte se zahraničním služebním cestám? Pak pro Vás máme velice zajímavou pracovní nabídku! Nadnárodní výrobní koncern Vám nabízí volné místo: NÁKUPČÍ – VÝROBNÍ SPOLEČNOST

Pracovní náplň

  • hodnocení a zpracovávání nabídek
  • uzavírání nových smluv a správa stávajících
  • výběr vhodných dodavatelů
  • spolupráce napříč celou společností + zahraniční závody

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • komunikativní znalost anglického jazyka – podmínkou
  • dostatek nasbíraných zkušeností z obdobné pozice
  • flexibilitu, dobré organizační schopnosti, dobrou sebeprezentaci

Co nabízíme?

  • jedinečnou pracovní příležitost v mezinárodní společnosti
  • závodní stravování, stravenky
  • přátelský pracovní kolektiv
  • možnost příspěvku na ubytování
  • místo výkonu práce: Královéhradecký kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hradec@acjobs.cz.