VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

40000 - 100000 Kč

Máte ambice vést tým podřízených? Ovládáte anglický jazyk a máte kontakty ve strojírenství? Pak nepropásněte šanci a pošlete své CV! VEDOUCÍ OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ

Pracovní náplň

  • příprava obchodní a marketingové strategie
  • vedení obchodního oddělení a jeho další rozvoj
  • zodpovědnost za obchodní výsledky a návrhy pro jejich zlepšení
  • jednání s klíčovými zákazníky a podpora manažerů při obchodních jednání
  • tvorba obchodních plánů a analýzy trhu
  • zajištění a zodpovědnost za cenotvorbu a platební podmínky
  • cestování do zahraničí

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • víceleté zkušenosti z obdobné pozice
  • zkušenost s vedením týmu
  • anglický na pokročilé úrovni (B2-C1)
  • velmi dobré prezentační a komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • finanční ohodnocení odpovídající manažerské pozici
  • dlouhodobé uplatnění v prestižní zavedené společnosti se silným postavením na trhu
  • služební automobil i pro soukromé využití
  • flexibilní pracovní dobu
  • notebook a mobilní telefon
  • místo pracoviště: Brno