SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO

Neaktivní nabídka

25000 - 31000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Chcete pracovat jako Servisní technik a během své praxe jste se již setkali s údržbou nebo servisem klimatizací nebo chladících boxů? Baví Vám cestovat po ČR a řešit nejrůznější závady? Pokud jsou Vaše odpovědi "ano" pak odpovězte na nabídku SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO právě teď! Úspěšná společnost hledá posilu do týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK - ELEKTRO (25 - 35 000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řešení závad na daných zařízeních
  • časté výjezdy k zákazníkům po celé ČR
  • servisní podpora pro zákazníky
  • telefonická komunikace se zákazníky
  • účast na školeních a kurzech

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ v oboru elektro
  • min. 1 rok praxi s chladicím zařízením
  • platná vyhláška 50 §6
  • znalosti v oblasti elektroniky, mechaniky
  • samostatnost, komunikativnost
  • řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • mobilní telefon k soukromým účelům
  • firemní stravování
  • profesní růst
  • místo výkonu práce: jižní čechy

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.