SPRÁVCE FIREMNÍ SÍTĚ

Neaktivní nabídka

20000 - 24000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Máte vystudovanou střední školu se zaměřením na IT obory? Zvládnete se "jakž takž" domluvit anglicky? A chcete se věnovat instalaci, správě a údržbě IT vybavení ve společnosti? Pak stačí zaslat Váš ŽIVOTOPIS! Mezinárodní výrobní společnost příjme do svých řad novou posilu na pozici: SPRÁVCE FIREMNÍ SÍTĚ

Pracovní náplň

  • Instalace, správa a údržba IT vybavení
  • Provádění školení uživatelů
  • Zodpovědnost za SW a HW

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v IT oboru
  • Mírně pokročilou znalost anglického jazyka
  • Výbornou znalost MS Office, OS Windows
  • Praxi v IT odvětví (i brigádně) - VÝHODOU

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti na trhu
  • Možnost odborného rozvoje
  • Dovolenou navíc
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění

  • Místo výkonu práce: okres Jičín