PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Máte zkušenosti z chemické nebo farmaceutické výroby? Jste laboratorně zruční? Umíte pracovat na přístrojích v oddělení kvality? Domluvíte se anglicky? Tak nám napište, přesně Vás totiž hledáme! Úspěšná společnost, která je světovým lídrem ve svém oboru, hledá do týmu pracovníka na pozici: PRACOVNÍK KONTROLY KVALITY (OD 22.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za postupy kontroly kvality
  • dohled nad laboratorními záznamy
  • vývoj a validace analytických metod
  • práce s odbornou anglickou dokumentací
  • správa a validace přístrojů

Co požadujeme?

  • vysokoškolské či středoškolské vzdělání chemického směru
  • praxi v chemické a farmaceutické výrobě VÝHODOU
  • znalost systému jakosti ISO, HACCP a GMP
  • práci na PC na uživatelské úrovni
  • řidičské oprávnění sk. B

Co nabízíme?

  • zázemí stabilní společnosti
  • měsíční motivační odměny a roční bonusy
  • 25 dní dovolené, možnost ubytování
  • příspěvek na stravu a dopravu
  • příspěvek na penzijní připojištění

  • místo výkonu práce: Moravskoslezský kraj