VÝROBNÍ MANAŽER s AJ

Neaktivní nabídka

80000 - 100000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Vystudovali jste vysokou školu technického zaměření a máte praxi na vedoucí pozici ve výrobě? Máte zkušenosti se zvyšováním efektivity sériové výroby a jste zvyklý komunikovat anglicky na denní bázi? Připadá Vám atraktivní práce na pozici VÝROBNÍ MANAŽER s AJ v prosperující výrobní společnosti v jižní části Jihomoravského kraje? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní výrobní společnost hledá v rámci rozšíření týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: VÝROBNÍ MANAŽER s AJ (80-100.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • řízení výroby, kontrola plnění výrobního plánu
  • zodpovědnost za výrobu s cca 150 podřízenými
  • optimalizace výroby, zvyšování efektivity výroby
  • vedení, hodnocení a motivace pracovníků
  • denní komunikace v anglickém jazyce

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání technického zaměření
  • praxe na obdobné pozici v sériové výrobě
  • zkušenosti s vedením lidí podmínkou
  • praxe v automobilovém průmyslu výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • organizační schopnosti, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v mezinárodním prostředí
  • příspěvek na dojíždění či relokaci
  • možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • týden dovolené navíc, závodní stravování
  • odborné vzdělávání, jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Jihomoravský kraj (jižní část)