PROJEKTOVÝ MANAŽER s AJ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Máte zkušenosti z pozice Projektového manažera? Hledáte novou výzvu v zajímavé nadnárodní výrobní společnosti s moderními technologiemi? Pak neváhejte a kontaktujte nás!!

Pracovní náplň

  • Vedení projektů (termíny, aktualizace, změny)
  • Vedení dokumentace - APQP
  • Zodpovědnost za plnění termínů, kvality
  • Analýzy projektů
  • Komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického směru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Anglický jazyk - denní komunikace - podmínkou
  • Excel -- grafy, funkce, MS Project a znalost CAD - výhodou
  • Velmi dobré komunikativní a analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Možnost seberealizace, osobního rozvoje
  • Příspěvky na životní a důchodové pojištění
  • Odborná školení
  • Stravenky
  • Pracoviště: okres Most