MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

Máte zkušenosti s vedením týmu pracovníků ve výrobě, domluvíte se anglicky a hledáte práci? Chcete se stát součástí úspěšné mezinárodní společnosti? Pak jste pro nás ideální kandidát! Společnost působící v elektrotechnickém průmyslu hledá kandidáta na pozici: MISTR VÝROBNÍHO ODDĚLENÍ (30 - 45.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Koordinace výroby a vedení zaměstnanců
  • Spolupráce s technology, kvalitou a vedením
  • Zajištění chodu a kvality výroby, norem ISO
  • Odpovědnost za plánování, dodržování postupů
  • Kontrola realizace zakázek ve výrobě
  • Dodržování zásad BOZP a PO
  • Evidence dat a poskytování reportingu

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ vzdělání v elektrotechnice/strojírenství
  • Praxi s vedením lidí ve výrobě min. 2 roky
  • Zkušenosti z oblasti Automotive výhodou
  • Znalost anglického jazyka velkou výhodou
  • Orientaci v systémech řízení ISO, KAIZEN
  • Organizační schopnosti, samostatnost

Co nabízíme?

  • Zázemí společnosti s dlouholetou tradicí
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu
  • Jazykové kurzy a odborné vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu electro@acjobs.cz.