ENERGETIK ZÁVODU

Neaktivní nabídka

25000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Máte platnou kvalifikaci dle vyhlášky 50 § 6 nebo 8? Máte praxi z oblasti energetiky? Hledáte zajímavého a stabilního zaměstnavatele? Potom neváhejte a přihlaste se do výběrového řízení! Strojírenská výrobní společnost s dlouholetou tradicí, hledá nového kolegu na pozici: ENERGETIK ZÁVODU (25 - 30 000,-)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za provoz a údržbu energetických zařízení závodu
  • zodpovědnost za hospodaření s palivy, energií a vodou
  • provádí hlášení – integrovaný systém plnění ohlašovacích povinností
  • zástupce pro revize zařízení
  • plánování a dohled nad spotřebou paliv a energií
  • dohled nad hospodařením s energií a vodou
  • evidence zdrojů znečišťování
  • jednání s orgány: energetická inspekce, inspekce práce, inspekce životního prostředí

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání elektro zaměření
  • 5 let praxe jako energetik ve výrobě
  • kvalifikaci dle elektro vyhlášky § 6, 8
  • zkušenosti z energetiky ve výrobě – provoz parních kotlů, výměníkové stanice tepla, čerpací stanice a dalších zařízení
  • orientaci v platných právních předpisech pro výkon pozice

Co nabízíme?

  • týden dovolené navíc
  • odborné vzdělávání
  • dotované závodní stravování
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • věrnostní bonus pracovního poměru ve firmě
  • místo výkonu práce: Olomoucký kraj