SPRÁVCE POHLEDÁVEK FJ + AJ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Dokážete se dobře domluvit ve francouzštině a angličtině? Máte znalosti z oblasti ekonomie a financí? Pak je tato pozice právě pro Vás! Mezinárodní společnost v Praze hledá pro svůj tým schopného, komunikativního a analyticky zaměřeného kolegu s ekonomickým vzděláním nebo praxí ve finančním sektoru na pozici: SPRÁVCE POHLEDÁVEK FJ + AJ Praha

Pracovní náplň

  • Tvorba podrobných analýz
  • Kontrola portfolia dle úvěrových limitů
  • Kontrola plateb zákazníků
  • Přidělování příchozích plateb v obchodním systému
  • Vypracování konkrétních zákaznických řešení
  • Komunikace se zákazníky i napříč společností
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Středně pokročilá úroveň FJ a AJ (nutné oba jazyky)
  • Výborná znalost MS Excel
  • Zkušenosti z oblasti ekonomie či správy pohledávek výhodou
  • Prozákaznický přístup a komunikační dovednosti
  • Zapálení pro práci, spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Co nabízíme?

  • práci v moderním prostředí nadnárodní společnosti
  • možnost rozjet Tvou pracovní kariéru
  • příspěvky na stravování
  • jazykové kurzy
  • odborná školení
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na penzijní pojištění
  • firemní akce
  • práci ve společnosti s pozitivní firemní kulturou zaměřenou na zákazníky

  • Místo výkonu práce: Praha

  • Pokud Tě náš inzerát zaujal, pošli nám životopis v českém a anglickém jazyce ve formátu Word.