LINUX ADMINISTRÁTOR

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Orientujete se na OS Linux a domluvíte se anglicky? Chcete pracovat pro mezinárodní společnost a využívat v práci nejmodernější technologie?

Pracovní náplň

  • Správa a podpora OS a SW
  • Technická podpora zákazníků
  • Podílení se na implementaci Linux infrastruktury
  • Komunikace s ostatními týmy
  • Monitoring

Co požadujeme?

  • Znalost OS Unix (Linux, Solaris, HP-UX, AIX)
  • Zkušenosti s virtualizací serverů
  • Znalost angličtiny na komunikativní úrovni
  • Proklientský přístup

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Týden dovolené navíc
  • Možnost získání certifikátů, jazykové kurzy
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.