SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 26000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte již dost stereotypní práce, která je každý den stejná a Vy tudíž nemáte možnost osobního rozvoje? Nechcete již být otrokem mezinárodních společností, kde chybí osobní přístup k zaměstnancům? Chcete se stát součástí přátelského kolektivu, který dokáže ocenit Vaší snahu a výsledky? Pak jste náš člověk! Česká výrobní společnost rodinného typu Vás příjme do řady svých spokojených zaměstnanců na pozici: SPECIALISTA SVAŘOVÁNÍ

Pracovní náplň

  • svařování metodou CO2
  • práce s technickou dokumentací
  • svařování kovových i nekovových materiálů
  • spolupráce s ostatními oddělenými výroby

Co požadujeme?

  • min. výuční list
  • zkušenosti se svařováním metodou CO2
  • znalost technické dokumentace
  • flexibilitu, komunikativnost, přátelský přístup

Co nabízíme?

  • odpovídající mzdové ohodnocení
  • zaměstnanecké benefity
  • příspěvek na stravování
  • přátelský kolektiv, moderní pracovní prostředí

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové