SPECIALISTA MARKETINGU

Neaktivní nabídka

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste v prostředí marketingu jako ryba ve vodě? Ovládáte anglický jazyk na pokročilé úrovni slovem i písmem? Jste kreativní, akční a nechybí Vám tvůrčí duch? Hledáte novou pracovní výzvu, kde byste všechny své dovednosti a zkušenosti adekvátně zúročili? Potom neváhejte a pošlete nám svůj životopis! Perspektivní obchodně-výrobní společnost s tradicí hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA MARKETINGU

Pracovní náplň

  • marketingová podpora manažerů
  • tvorba marketingových strategií a projektů
  • zodpovědnost za prezentaci v zahraničí (veletrhy)
  • zajištění komunikace a zpracování analýz

Co požadujeme?

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání (ekonomika, marketing)
  • zkušenosti (nejen) s online marketingem min. 2 roky
  • samostatnost, tvůrčí a proaktivní přístup k práci
  • anglický jazyk aktivně slovem i písmem

Co nabízíme?

  • různorodou práci v úspěšné firmě
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • služební notebook a mobilní telefon
  • kafeterie, stravenky

  • místo pracoviště: Jihomoravský kraj

Další informace

Těšíme se na konzultaci s Vámi!

Doporuč inzerát

Tento web je chráněn reCAPTCHA a platí zásady ochrany osobních údajů a podmínky služby Google.