OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO POTRAVINÁŘSTVÍ

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste obchodníkem tělem a duší a máte vzdělání a praxi v potravinářství? Domluvíte se bez problému anglicky a jste komunikativní? Jste flexibilní, aktivní a draví? Rádi byste byli za kvalitně odvedenou práci adekvátně ohodnoceni? Tak proč nám nepošlete svůj životopis? Úspěšná mezinárodní firma s významným postavením na trhu hledá právě Vás, a to na pozici: OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO POTRAVINÁŘSTVÍ (OD 30.000,-Kč)

Pracovní náplň

  • starost a podpora o stávající klienty
  • aktivní vyhledávání a akvizice nových partnerů
  • zodpovědnost za dosahování obchodních cílů
  • spoluúčast na tvorbě marketingových strategií
  • sledování trendů v rámci trhu a přehled o konkurenci

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání potravinářského směru
  • zkušenosti z oblasti obchodu v potravinářském průmyslu
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • obchodního ducha a tah na branku
  • proaktivní přístup a ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • motivující finanční ohodnocení
  • možnost home office
  • služební notebook a automobil
  • prémie dle dosažených výsledků

  • místo pracoviště: Praha