PRACOVNÍK DOMÁCÍ PÉČE

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Můžete se pochlubit praxí v oblasti intenzivní nebo domácí péče? Rádi pracujete s lidmi a tato práce Vás naplňujete? Hledáte novou pracovní příležitost? Jste spolehliví a flexibilní? Soukromá česká společnost, která poskytuje špičkovou domácí péči klientům a svým zaměstnancům nabízí moderní prostředí a příjemný kolektiv, hledá právě Vás na pozici: PRACOVNÍK DOMÁCÍ PÉČE

Pracovní náplň

  • poskytování základní a speciální ošetřovatelské péče
  • péče o pacienty v domácím prostředí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, obor Všeobecná sestra
  • zkušenosti z pozice Zdravoní sestra min. 2 roky
  • praxi z LDN, domácí péče či péče o seniory
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič

Co nabízíme?

  • perspektivní pracovní uplatnění
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • služební vůz, telefon, notebook
  • místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu chemistry@acjobs.cz.