TECHNIK AUTOMATIZACE

Neaktivní nabídka

od 30000 Kč

Máte zkušenost v oboru elektro a automatizace? Setkal jste se s opravami v oblasti měření a regulace? Jste flexibilní? Pokud ano, pak nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Mezinárodní společnost obsazuje pozici: TECHNIK AUTOMATIZACE

Pracovní náplň

  • Servis zařízení a přístrojů, měření a regulace
  • Uvádění do provozu u zákazníka
  • Testování funkčnosti u nových strojů
  • Služební cesty v tuzemsku i v zahraničí

Co požadujeme?

  • SŠ s maturitou - zaměření elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Angličtinu na komunikativní úrovni
  • Ochotu často cestovat do zahraničí
  • Flexibilitu
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Služební telefon
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost osobního i profesního růstu
  • Zaměstnání ve stabilní společnosti
  • Cestování v rámci práce do zahraničí

  • Místo výkonu práce: centrála v Ostravě, časté cestování v rámci ČR i v zahraničí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.