KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality a ovládáte kontrolu kvality svarů a svařovaných konstrukcí? Chcete pracovat jako KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ v Praze? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, která se dynamicky rozvíjí, hledá vhodné kandidáty na pozici: KONTROLOR KVALITY SVAŘOVÁNÍ (30-45000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola kvality ve strojírenské výrobě
  • Provádění kontrol ultrazvukem
  • Dohlížení a dodržování nařízené jakosti
  • Zpracování zprávy o výsledcích měření
  • Výstupní kontrola jakosti produktů

Co požadujeme?

  • Minimálně vyučen v technickém směru
  • min. 1 rok praxe v kvalitě, ideálně ve strojírenství
  • Zkušenosti s kontroly kvality
  • Dobrá znalost čtení technických výkresů
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Příspěvek na dojíždění nebo ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Možnost nástupu ihned
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.