SENIOR PROCESS ENGINEER

Neaktivní nabídka

55000 - 80000 Kč

Jste technický typ, který má rozsáhlou praxi se zlepšováním výrobních procesů a vedením týmu? Jste samostatný, komunikativní, organizačně schopný a nebojíte se využívat anglický jazyk na denní bázi? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes! Výrobní společnost v blízké vzdálenosti od Plzně hledá do svého týmu kolegu/kolegyni na pozici: SENIOR PROCESS ENGINEER

Pracovní náplň

  • Vedení týmu cca 7 osob – jejich motivace, hodnocení, organizace
  • Zodpovědnost za procesy vedoucí ke zlepšování a efektivitě výroby
  • Spolupráce při zavádění nové výroby, transferu výrobních procesů
  • Řešení technických problémů
  • Analýzy a plánování toku výroby, efektivní využití pracovních prostor
  • Návrhy opatření směřující ke zlepšení
  • Spolupráce s kolegy napříč celou firmou, účast na poradách
  • Reporting

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického směru
  • Zkušenosti v průmyslové výrobě min. 3 roky
  • Dobrou znalost anglického jazyka PODMÍNKOU
  • Zkušenosti s vedením týmu
  • Aktivní, zodpovědnou osobnost s analytickými dovednostmi
  • Organizační a komunikační dovednosti

Co nabízíme?

  • Moderní a přátelské pracovní prostředí
  • Velmi atraktivní mzdové ohodnocení – roční bonus v případě dobrých finančních výsledků společnosti
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Dotované stravování
  • Možnost občasných služebních cest

    Místo výkonu práce: Plzeňsko