VÝKONNÁ ASISTENTKA ŘEDITELE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

Jste ráda k ruce druhým? Baví Vás práce, která není stereotypní? Pokud hovoříte výborně anglicky a ráda byste pracovala pro stabilní firmu se zajímavým předmětem činnosti, pošlete nám svůj životopis ještě dnes!!! Firma podnikající v marketingové činnosti hledá pro svého ředitele šikovnou posilu na pozici: VÝKONNÁ ASISTENTKA ŘEDITELE

Pracovní náplň

  • podpora ředitele (organizace kalendáře, schůzek)
  • vyřizování pošty
  • péče o návštěvy
  • komunikace se zahraničními pobočkami
  • organizace služebních cest
  • kooperace s ostatními členy vedení
  • HR podpora

Co požadujeme?

  • výbornou znalost anglického jazyka
  • praxi z pozice asistentky alespoň 3 roky
  • min. SŠ vzdělání
  • milou a vstřícnou povahu
  • organizační dovednosti
  • ŘP sk. B
  • MOŽNOST NASTOUPIT DO 7/2016

Co nabízíme?

  • výborné mzdové ohodnocení včetně finančních bonusů
  • mobilní telefon, notebook
  • stravenky (105,- Kč)
  • teambuildingové akce
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Praha 4