SENIOR OBCHODNÍK – KRMIVA

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

Jste zkušený obchodník v oblasti zemědělství? Hledáte zázemí stabilní nadnárodní společnosti? Pak čekáme právě na Váš životopis! Mezinárodní společnost působící v oblasti prodeje krmiv hledá pro různé regiony v rámci ČR do svého týmu tři kandidáty na pozici SENIOR OBCHODNÍK – KRMIVA (až 50.000,-) se zaměřením na skot, drůbež nebo prasata.

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vedení obchodních jednání
  • Poskytování odborného poradenství chovatelům
  • Pravidelné reportování

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oblasti zemědělství
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Praxi v oblasti prodeje zemědělských produktů
  • Odborné znalosti v oblasti chovu skotu, drůbeže nebo prasat
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič“
  • Ochotu cestovat v rámci svěřeného regionu
  • Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti, proklientský přístup

Co nabízíme?

  • Stabilní zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • Odborné školení a možnost osobního růstu
  • Automobil, notebook a mobilní telefon i k soukromým účelům
  • Motivující finanční ohodnocení (fixní mzda + prémie)
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Místo výkonu práce: Česká republika

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz.