INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Neaktivní nabídka

28000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Moravskoslezský kraj

Držíte se hesla, že kvalita je radost? Máte zkušenosti jako inženýr kvality se zaměřením především na kvalitu zákaznickou? Pokud se chcete přidat k týmu perspektivní výrobní společnosti, tak pokračujte ve čtení i nadále!!! Nadnárodní výrobní společnost z automobilového průmyslu hledá kolegu na pozici: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY

Pracovní náplň

  • zodpovědnost za nastavení plánu kvality – zajištění jeho plnění
  • aktivní komunikace se zákazníkem (automotive)
  • řešení případných reklamací – podávání návrhu na opatření
  • spoluúčast při tvorbě PFMEA, účast při auditech
  • tvorba a aktualizace technické dokumentace

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • 1 – 3 praxi na obdobné pozici v automotive
  • znalost angličtiny a němčiny na pokročilé úrovni – denní komunikace
  • znalost nástrojů kvality a ISO norem v automotive
  • orientaci ve výkresové dokumentaci

Co nabízíme?

  • zázemí úspěšné a stabilní společnosti
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • týden dovolené navíc, příspěvek na stravování
  • možnost dalšího odborného rozvoje
  • možnost nástupu ihned

  • místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.