PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTA STŘEDNÍ ŠKOLY

Neaktivní nabídka

20000 - 23000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Jste absolventem střední školy strojírenského zaměření a hledáte své první zaměstnání, které Vás bude bavit a naplňovat? Zvládáte 2D i 3D nákresy v programu AutoCAD? Chcete se realizovat ve strojírenské firmě, která Vám pomůže s Vaším kariérním startem? Neváhejte ani minutku a napište nám! Česká výrobní společnost na Vás čeká a nabízí Vám své volné místo: PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTA STŘEDNÍ ŠKOLY

Pracovní náplň

  • tvorba technické dokumentace, její udržování a archivace
  • kreslení návrhů v programu AutoCAD
  • týmová spolupráce s ostatními kolegy
  • předávání informací a nových poznatků

Co požadujeme?

  • středoškolské vzdělání
  • znalost programu AutoCAD
  • zkušenosti na podobné pozici výhodou
  • nadšení pro společnost, loajalitu
  • spolehlivost, ochotu učit se nové věci

Co nabízíme?

  • podporu Vašeho kariérního startu
  • příspěvky na obědy, závodní stravování
  • systém firemních benefitů
  • zajímavé finanční ohodnocení + bonusy
  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové