STRATEGIC BUYER WITH ENGLISH

Neaktivní nabídka

50000 - 65000 Kč

Pohybujete se dlouhodobě ve strategickém nákupu v automotive? Běžně komunikujete v anglickém jazyce a máte zkušenosti s asijským trhem? Pak je tato pozice určena právě Vám!! Mezinárodní stále rostoucí výrobní společnost v oblasti automotive hledá posilu do svého týmu profesionálů v oblasti nákupu na pozici: STRATEGIC BUYER WITH ENGLISH (50-65.000,- CZK)

Pracovní náplň

  • řízení strategických projektů v nákupu
  • aktivní účast na výběrových řízeních s dodavateli
  • vyjednávání cen s dodavateli, nastavování smluvních podmínek
  • sledování trendů, analýza českého i zahraničního trhu
  • nastavování procesů řízení dodávek přímého materiálu
  • spolupráce s ostatními odděleními nákupu, výroby, vývoje aj.

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání podmínkou
  • víceletou praxi na obdobné pozici v automotiv
  • anglický jazyk – pokročilá znalost (komunikace se zahraničními dodavateli)
  • zkušenosti s asijským trhem podmínkou

Co nabízíme?

  • možnost dále se rozvíjet ve stabilní nadnárodní společnosti
  • zajímavé mzdové podmínky dle zkušeností a znalostí v oboru
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • příspěvek na stravování
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pracoviště: Praha východ