ADMINISTRÁTOR INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

Vyznáte se v informačním systému Helios? Dokážete upravovat a navrhovat vnitřní firemní SW tak, aby vyhovoval potřebám výrobní společnosti? Jste ochoten zjišťovat potřeby pracovníku, kteří se systémem pracují, aby výsledný produkt jejich práci usnadňoval? Zašlete nám Váš životopis. Strojírenská společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad ADMINISTRASTORA INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ.

Pracovní náplň

  • Zautomatizování IT infrastruktury
  • Úpravy informačních systémů, dle požadavků společnosti
  • Získávání manažerských výstupů pro vedení společnosti
  • Evidence HW + SW
  • Konzultační činnost s ohledem na možnosti informačních systémů

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s řízením IT
  • Znalost informačního systému Helios a dalších ERP systémů
  • Zkušenosti s programováním (VBA, SQL)
  • Zkušenost s IT ve výrobní společnosti
  • Aktivní přistup

Co nabízíme?

  • Zázemí prestižní společnosti
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost Home Office
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji