INŽENÝR TESTOVACÍCH SYSTÉMŮ VE VÝROBĚ

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Inženýr testování systémů ve výrobě Jste technický typ a baví vám programování? Hledáte práci, kde budete spolupracovat na nových projektech? Hovoříte anglickým jazykem na pokročilé úrovni? Pokud ANO, tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Úspěšná zahraniční společnost přijme do svého týmu šikovného kolegu na pozici INŽENÝR TESTOVACÍCH SYSTÉMŮ VE VÝROBĚ (25 - 35.000,- KČ)

Pracovní náplň

  • spolupráce na návrhu testování testovacích modulů
  • programování testovacích systémů ve vlastním jazyku
  • spolupráce při rozjezdech nové výroby a také
  • aktivní komunikace s techniky napříč celou společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání technické směru – obor elektro podmínkou
  • praktické zkušenosti alespoň ze školy v programování (C, C++, Java nebo jiné)
  • anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • znalost elektroniky

Co nabízíme?

  • motivující finanční ohodnocení
  • flexibilní pracovní doba
  • 5 týdnů dovolené
  • závodní stravování
  • samostatnou a zajímavou práci
  • místo pracoviště: Praha - Východ