ADMINISTRÁTOR SÍTÍ

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Máte zkušenosti s podporou koncových uživatelů a ovládáte jazyk SQL? Chcete pracovat v mezinárodní společnosti, která je otevřena novým nápadům? Chcete mít možnost kariérního růstu a osobního rozvoje? Pokud byly Vaše odpovědi ANO, tak potom hledáme právě Vás! Zašlete nám svoje CV! SÍŤOVÝ SPECIALISTA

Pracovní náplň

  • Odpovědnost za bezproblémový chod SW a HW
  • Podpora ostatních oddělení
  • Školení zaměstnanců v oblasti IT bezpečnosti
  • Spolupráce na inovačních projektech

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v oboru IT nebo Elektro
  • Praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • Zkušenosti se správou sítí
  • Znalost jazyka SQL výhodou
  • Angličtina na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

    Nabízíme:
  • Příspěvek na dojíždění, přestěhování
  • Možnost kariérního růstu
  • Pružná pracovní doba
  • Kvartální bonusy

  • Místo výkonu práce: Jihomoravský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.