PRODUKTOVÝ SPECIALISTA HW (25 – 40 000,- Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš přehled v hardwarových produktech? Jsi komunikativní, aktivní a máš rád/a ve věcech pořádek? Chceš být součástí společnosti, která je na trhu jedničkou a starat se o portfolio produktů? Přihlas se! Hledáme Tě!

Pracovní náplň

    • péče o portfolio HW produktů
    • tvorba podkladů pro web, PR a partnery
    • udržování širokého přehled na IT trhu a vyhledávání nových možností a příležitostí
    • tvorba podkladů, dokumentace a reporting

Co požadujeme?

    • SŠ/VŠ vzdělání v oblasti IT/ekonomie/marketingu
    • široký IT přehled (SW, HW)
    • praxe na pozicích jako: Produktový nebo Marketingový specialista, IT konzultant, případně zkušenosti z obchodu v IT oblasti
    • ŘP sk. B
    • Angličtina na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

    • Zázemí mezinárodní společnosti
    • Profesní růst
    • Certifikace, školení a kurzy
    • Příspěvek na stravování
    • Teambuildingové akce a příjemné pracovní prostředí

    • Místo práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu it@acjobs.cz.