INŽENÝR TESTOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

25000 - 40000 Kč

Hledáte práci v nadnárodní a stabilní společnosti s dlouhou tradicí? Mluvíte dobře anglicky a chcete jazyk aktivně využít? Pak jste to vy koho hledáme na pozici: INŽENÝR TESTOVÁNÍ Celosvětová, stále se rozvíjející společnost se zaměřením na automotive, hledá kolegu do lokality Královéhradeckého kraje.

Pracovní náplň

  • Vývoj a údržba výrobních i laboratorních testovacích zařízení pro senzory
  • Produkt z fáze vývoje převést do výroby
  • Testování a nastavování
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Řesení problémů, spolupráce s výrobou a výrobní kvalitou

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro - s prokazatelnou praxí
  • AJ - komunikativní úroveň (slovem i písmem)
  • Orientace v elektro obvodech - digitálních, analogových
  • Pochopení principů měření
  • Ochotu cestovat a orientaci v technické dokumentaci

Co nabízíme?

  • Možnost spojit kariéru s perspektivou automobilového průmyslu
  • Zajímavou a kreativní práci v nadnárodní společnosti s nejmodernějšími technologiemi
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Vzdělávací a jazykové programy

  • Místo výkonu práce: Královéhradecký kraj