FINANČNÍ MANAŽER

Domluvíte se anglicky a chcete jazyk při své práci využívat? Jste samostatný a máte zkušenosti s vedením lidí? Chcete získat stabilní zaměstnání ve výrobní společnosti? Potom nám zašlete svůj životopis ještě dnes! Stabilní výrobní společnost přijme schopného kolegu/kolegyni na pozici FINANČNÍ MANAŽER

Pracovní náplň

  • podílení se na efektivním hospodaření společnosti, zajišťování finančních analýz
  • tvorba strategie a politiky, včetně finančního rozpočtu
  • zpracování hospodářského plánu ve spolupráci s ostatními odděleními
  • vedení podřízených v rámci finančního oddělení
  • účast na obchodních jednáních a poradách

Co požadujeme?

  • zkušenosti na pozici Finanční manažer nebo Finanční účetní senior alespoň 3 roky
  • praxi v ekonomickém oddělení ve výrobní společnosti podmínkou
  • SŠ/VŠ ekonomického zaměření
  • pokročilou úroveň anglického nebo německého jazyka
  • zkušenost s ERP systémy, znalost MS Office
  • samostatnou, pečlivou osobnost se selským rozumem

Co nabízíme?

  • zázemí mezinárodní výrobní společnosti
  • 5 týdnů dovolené je ve společnosti standardem
  • flexibilní pracovní dobu
  • školení na vysoké úrovni v ČR i zahraničí
  • notebook, smartphone
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • lokalita: Jihlavsko