TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Neaktivní nabídka

25000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Kraj Vysočina

Setkal/a jste se při své praxi s technologií vstřikováním plastů? Hledáte zajímavé uplatnění v mezinárodní výrobní společnosti, která nabízí dlouhodobé zaměstnání a profesní růst. Pokud ANO, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Společnost zaměřená na výrobu plastů rozšiřuje svůj tým o pozici: TECHNOLOG VSTŘIKOVÁNÍ PLASTŮ

Pracovní náplň

  • Správa zařízení s technologií vstřikování plastů
  • odpovědnost za chod výrobní haly po technologické stránce
  • Aktivní spolupráce na projektech: zodpovědnost za přípravu layoutu pracoviště a jeho realizaci
  • Spolupracuje na vzorkování a zavádění nové výroby
  • Školí zaměstnance na dílně
  • Vytváří a upravuje pracovní pokyny a plány
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru
  • Praxi či teoretické znalosti v oblasti vstřikování plastů (ze studia, popřípadě na příbuzné pozici)
  • Anglický nebo německý jazyk na mírně pokročilé úrovni podmínkou
  • Samostatná, pracovitá osobnost
  • Nutná znalost MS Office, především Excel
  • Otevřený k občasným pracovním cestám
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • Motivující finanční ohodnocení dle předchozích zkušeností
  • Práci na HPP
  • Jazykové kurzy
  • Roční bonusy
  • Závodní stravování
  • Flexibilní pracovní doba
  • Místo pracoviště: Vysočina