ZÁMEČNÍK

Neaktivní nabídka

17000 - 22000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihomoravský kraj

Jste zručný ZÁMEČNÍK a umíte svařovat nerez? Rád byste měl zajímavou práci ve strojírenském oboru? Chcete pracovat v lokalitě Jižní Moravy (30km od Brna)? Pokud ano, neváhejte a zašlete nám svůj životopis a my Vás kontaktujeme s více informacemi! ZÁMEČNÍK

Pracovní náplň

  • svařování metodou MAG/TIG
  • práce s technickou dokumentací
  • sestavování ocelových konstrukcí
  • řezání, pilování a nýtování
  • pravidelná údržba nářadí i zařízení

Co požadujeme?

  • min. vyučen v oblasti strojírenství
  • praxi na obdobné pozici alespoň 1 rok
  • svářečský průkaz MAG nebo TIG podmínkou
  • zkušenosti a chuť pracovat s nerezem
  • znalost četby technické dokumentace
  • ř. průkaz sk. B podmínkou (sk. C výhodou)

Co nabízíme?

  • zázemí firmy, vážící si své zaměstnance
  • příspěvek stravného – stravenky
  • další vzdělávání a odborné přípravy
  • zajímavý profesní růst ve firmě
  • přátelskou atmosféru na pracovišti
  • místo výkonu práce: Jižní Morava (30km od Brna)