VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY S AJ

Neaktivní nabídka

60000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Jste zkušený ve vedení lidí a máte praxi s obráběním? Domluvíte se anglicky a hledáte zajímavou práci, kde budete moci využít své získané zkušenosti? Pak nám zašlete svůj životopis? Mezinárodní společnost zabývající se strojírenskou výrobou hledá do svého týmu šikovného kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY S AJ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kvalitu a včasné plnění termínů zakázek
  • Zajištění hladkého chodu výroby v obrobně
  • Zodpovědnost za neustálé zlepšování produktivity práce a zefektivňování výroby
  • Vedení, motivování, školení a hodnocení zaměstnanců
  • Tvorba technologické a technické dokumentace
  • Provádění měření
  • Navrhování přípravků pro výroby

Co požadujeme?

  • Praxe na obdobné pozici alespoň 3 roky
  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost obrábění a CNC strojů
  • Znalost AJ
  • Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Tvůrčí přístup a schopnost rychle se učit nové věci

Co nabízíme?

  • Jazykové kurzy
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost osobního i profesního rozvoje
  • Další odborné vzdělávání v rámci interních programů
  • Práce s nejmodernějšími technologiemi

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hanslikova@acjobs.cz.