SPECIALISTA KVALITY S ANGLICKÝM JAZYKEM

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomoucký kraj

Máte zkušenosti z oblasti kvality, případně odpovídající vzdělání? Jste schopen/a komunikovat v anglickém jazyce? Potom pro Vás máme zajímavou nabídku práce pro nadnárodní společnost. Mezinárodní výrobní společnost hledá nového kolegu do týmu na pozici: SPECIALISTA KVALITY S ANGLICKÝM JAZYKEM (30 – 40 000,-)

Pracovní náplň

  • působení v oblasti dodavatelské a zákaznické kvality
  • zodpovědnost za kvalitu na svěřených projektech
  • Komunikace s dodavateli a zákazníky v AJ
  • Vyhodnocování dodavatelů
  • Aplikace nástrojů a metod řízení jakosti (FMEA, PPAP, APQP)
  • Implementace preventivních a nápravných opatření do výroby

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – technického směru – výhodou
  • AJ na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti z oblasti kvality a jakosti
  • znalost požadavků automobilového průmyslu – výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • zázemí silné stabilní mezinárodní společnosti
  • odpovídající mzdu + bonusy
  • nástup: ihned
  • místo výkonu práce: okres Přerov/okres Nový Jičín