ZÁSTUPCE VEDOUCÍHO POBOČKY - PŘÍMÝ PRODEJ (27 - 32.000 Kč)

27000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Kdo by neznal tu známou melodii linoucí se ze žlutých vozů, která nás láká k nákupu výborných mražených produktů. Rodinná společnost Family Market s více než 28letou tradicí na českém trhu hledá do svých řad nové tváře, které budou rozvíjet obchod s mraženým zbožím.

Staňte se součástí společnosti jako ZÁSTUPCE VEDOUCÍ POBOČKY. Umíme nabídnout hlavní pracovní poměr i spolupráci formou živnostenského oprávnění (IČO).

Náplň práce:

  • zástup vedoucího pobočky
  • nábor nových obchodních zástupců, školení, motivace a coaching
  • plánování denních tras rozvozu výrobků
  • vyhodnocení rentability a efektivnosti prodeje
  • podílení se na marketingových aktivitách společnosti
  • samotný rozvoz a obchodní činnost

Nabízíme:

  • zázemí české společnosti s dlouholetou tradicí
  • motivační mzdové ohodnocení
  • možnost seberealizace v rámci vedení pobočky a business developmentu
  • 25 dní dovolené
  • možná práce na HPP i na IČO
  • klouzavá pracovní doba
  • automobil i pro soukromé účely (cesta do práce a domů)
  • notebook, telefon
  • stravenky
  • teambuildingové akce
  • školení a kurzy
  • slevy na produkty společnosti
  • nástup možný ihned

Potřebujeme:

  • min. SŠ vzdělání
  • praxi v přímém prodeji (např. energie, tel. operátoři nebo reality)
  • zkušenosti s vedením týmu a vůdčí schopnosti
  • tah na bránu a časovou flexibilitu

Místo výkonu práce: Louny