PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VYSOKÝCH A STŘEDNÍCH ŠKOL (OD 30.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 60000 Kč

Škole už odzvonilo a ty si chceš najít parádní první flek? Chceš místo, kde se zdokonalíš v tom co už umíš, a přiučíš se i něčemu novému? Pak mi pošli email na: vlckova@acjobs.cz a já Ti pomůžu! Chytni za pačesy: PŘÍLEŽITOST PRO ABSOLVENTY VYSOKÝCH A STŘEDNÍCH ŠKOL (OD 30.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • pozice jsou velmi různorodé, záleží na tom, co umíš, co dokážeš společnosti nabídnout a kudy se ty sám/sama chceš ubírat

Co požadujeme?

  • alespoň střední vzdělání s technickým zaměřením
  • pokročilou znalost angličtiny, nebo němčiny
  • chuť se neustále posouvat a sáhnout si na pěkný peníze

Co nabízíme?

  • velmi zajímavé mzdové ohodnocení
  • získání praxe v TOP společnostech v Plzeňském kraji
  • možnost využití jazyka na denní bázi

    Místo výkonu práce: Plzeňský kraj

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu plzen@acjobs.cz.

Zaměstnavatel