KONSTRUKTÉR - SOLIDWORKS

Neaktivní nabídka

45000 - 55000 Kč

Máte zkušenosti s konstrukcí jednoúčelových strojů, nebo s automatizací? Domluvíte se anglicky nebo německy? Chcete být součástí zajímavých projektů zaměřených na automatizované stroje? Pak hledáme právě Vás! Německá společnost působící v oblasti automatizace, robotizace aj., hledá do svého týmu člena na pozici: KONSTRUKTÉR - SOLIDWORKS (45 - 55.000,- Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba koncepce celého projektu + všech procesů
  • Konstrukce řešení automatizace ve 3D Solid Works
  • Vytvoření potřebné technické dokumentace
  • Činnosti spojené s aktuálními projekty
  • Přímá komunikace s klienty + návštěvy u klientů
  • Spolupráce s kolegy v zahraničí společnosti

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Zkušenosti s konstrukcí (automatizované linky, stroje, atd.)
  • Znalost některého z konstrukčních programů (Solidworks - výhodou)
  • Německý/anglický jazyk na pokročilé úrovni
  • Samostatnost, kreativitu, zodpovědnost
  • ŘP. sk. B

Co nabízíme?

  • Prostor pro tvůrčí myšlení
  • Působení na rozmanitých projektech
  • Příspěvek na stravování (stravenky)
  • Vzdělávací kurzy (jazykové, odborné)
  • Služební mobil, notebook
  • Místo výkonu práce: Praha východ

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.