CATIA V5 KONSTRUKTÉR S AJ – ML. BOLESLAV

Neaktivní nabídka

30000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Středočeský kraj

Hledáte uplatnění na pozici KONSTRUKTÉRA? Máte technické vzdělání a zajímá Vás práce na velmi zajímavých projektech? Chcete získat zkušenosti a denně využívat cizí jazyk? Pak nám zašlete Váš životopis! Stabilní společnost působící v oblasti automotive hledá nového kolegu do svého týmu na pozici: CATIA V5 KONSTRUKTÉR S AJ – ML. BOLESLAV

Pracovní náplň

  • tvorba 3D modelů výrobků
  • konstruování v systému CATIA V5
  • provádění procesních a konstrukčních změn
  • vytvoření a správa výrobní a technické dokumentace
  • komunikace s zákazníkem

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání strojního zaměření
  • praxe na pozici v konstrukci
  • znalost konstruování v Catia V5
  • anglický nebo německý jazyk na dobré komunikativní úrovni
  • zkušenost v oblasti plastů - výhodou
  • aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • velmi zajímavé finanční ohodnocení dle náročnosti projektu
  • zázemí silné organizace
  • v případě zájmu možnost dlouhodobě vycestovat za zahraničním projektem (Německo, Francie, Asie)
  • osobní a profesní rozvoj
  • flexibilní pracovní dobu
  • jazykové vzdělávání
  • další benefity
  • místo výkonu práce: Mladá Boleslav