SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Neaktivní nabídka

34000 - 46000 Kč

Máte nějaké zkušenosti s plánováním výroby ve výrobní společnosti? Disponujete analytickými schopnostmi, umíte komunikovat a dokážete si stanovovat priority? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni? Hledáte práci na Vysočině na pozici SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis! Významná společnost orientující se na sériovou výrobu hledá do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici: SPECIALISTA PLÁNOVÁNÍ VÝROBY

Pracovní náplň

  • vytváření plánů výroby
  • zajištění logistických procesů
  • sledování aktuálních stavů a odchylek
  • pravidelná práce s interním systémem
  • pravidelná komunikace se zákazníky
  • komunikace s dalšími odděleními

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • praxe na obdobné pozici nutná
  • anglický nebo německý jazyk na středně pokročilé úrovni podmínkou
  • zkušenosti ze sériové výroby výhodou
  • komunikativnost a organizační schopnosti
  • flexibilita a zvládání stresových situací

Co nabízíme?

  • práce ve stabilní mezinárodní společnosti
  • možnost profesního i osobního růstu
  • 13. plat, dovolená navíc
  • závodní stravování, penzijní připojištění
  • široká škála firemních benefitů
  • místo výkonu práce: Vysočina